Мозаїка 30x30 I897 MULTIFORME ACQUARIO TESSERE Marca Corona Multiforme з колекції Multiforme Marca Corona



Керамічна плитка Мозаїка 30x30 I897 MULTIFORME ACQUARIO TESSERE Marca Corona Multiforme з колекції Multiforme Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 I897 MULTIFORME ACQUARIO TESSERE Marca Corona Multiforme найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 8201. |
Мозаїка 30x30 I897 MULTIFORME ACQUARIO TESSERE Marca Corona Multiforme з колекції Multiforme Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 I897 М'юлтіформ Еккварє Тесар Маркєй Коронєй М'юлтіформ з колекції М'юлтіформ Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 I897 Мултіформе Аскьуаріо Тессере Марка Корона Мултіформе з колекції Мултіформе Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Multiforme |
| Колекція | Multiforme Marca Corona |
| У палеті м.кв. | 300 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | I897 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 30x30 I897 MULTIFORME ACQUARIO TESSERE Marca Corona Multiforme з колекції Multiforme Marca Corona