Мозаїка 30x30 Geothech Beige Mosaico Abitare Geothech з колекції Geothech Abitare
Abitare

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Geothech Beige Mosaico Abitare Geothech з колекції Geothech Abitare виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Geothech Beige Mosaico Abitare Geothech найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка 30x30 Geothech Beige Mosaico Abitare Geothech з колекції Geothech Abitare може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Джеазеч Бейдж Мозейко Ебітар Джеазеч з колекції Джеазеч Ебітар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Геотхеч Беіге Мосаіко Абітаре Геотхеч з колекції Геотхеч Абітаре". Виробник цієї плитки Abitare може бути помилково написаний як Abitare, Abitar, Ебітар, Абітаре і навіть як Фишефку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 16.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Abitare |
| Серія | Geothech |
| Колекція | Geothech Abitare |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8.2 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(11шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















4 reviews for Мозаїка 30x30 Geothech Beige Mosaico Abitare Geothech з колекції Geothech Abitare