Мозаїка 30x30 CSAMJUST30 Mosaico Jura Stone Sant'Agostino Unionstone з колекції Unionstone Sant'Agostino
Sant'Agostino

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 CSAMJUST30 Mosaico Jura Stone Sant'Agostino Unionstone з колекції Unionstone Sant'Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 CSAMJUST30 Mosaico Jura Stone Sant'Agostino Unionstone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 436. |
Мозаїка 30x30 CSAMJUST30 MosaicoJuraStone Sant?Agostino Unionstone з колекції Unionstone Sant?Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 CSAMJUST30 Мозейко Джєрєй Стан Сент?ейгостіно Юнестан з колекції Юнестан Сент?ейгостіно", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 CSAMJUST30 Мосаіко Джура Стоне Сант?агостіно Уніонстоне з колекції Уніонстоне Сант?агостіно". Виробник цієї плитки Sant?Agostino може бути помилково написаний як Sant?Agostino, Sant?Agostin, Сент?ейгостіно, Сант?агостіно і навіть як Іфте?Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 11.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant'Agostino |
| Серія | Unionstone |
| Колекція | Unionstone Sant?Agostino |
| У палеті м.кв. | 32.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.54 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.54м.кв.(6шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Артикул виробника | CSAMJUST30 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















5 reviews for Мозаїка 30x30 CSAMJUST30 Mosaico Jura Stone Sant'Agostino Unionstone з колекції Unionstone Sant'Agostino