

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Cr. Illusion Sand Malla(7)-Cr.Illusion-38-590-119-0144 з колекції Cr.Illusion Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Cr. Illusion Sand Malla(7)-Cr.Illusion-38-590-119-0144 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Мозаїка 30x30 Cr. Illusion Sand Malla(7)-Cr.Illusion-38-590-119-0144 з колекції Cr.Illusion Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Кр. Ілажіон Сенд Меле(7) Кр.ілажіон 38 590 119 0144 з колекції Кр.ілажіон Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Ср. Іллусіон Санд Малла(7) Ср.іллусіон 38 590 119 0144 з колекції Ср.іллусіон Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 7x7см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 23.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Cr.Illusion |
| Колекція | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 38-590-119-0144 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 30x30 Cr. Illusion Sand Malla(7)-Cr.Illusion-38-590-119-0144 з колекції Cr.Illusion Pamesa