

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Caramel Brick - Dordogne - 4879 з колекції Dordogne Unicom Starker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Caramel Brick - Dordogne - 4879 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Мозаїка 30x30 Caramel Brick - Dordogne - 4879 з колекції Dordogne Unicom Starker може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Кареймел Брік Дордогн 4879 з колекції Дордогн Юніком Старкар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Карамел Бріск Дордогне 4879 з колекції Дордогне Уніком Старкер". Виробник цієї плитки Unicom Starker може бути помилково написаний як Unicomstarker, Юніком Старкар, Уніком Старкер і навіть як Гтшсщь Іефклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | 5x10см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.68 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unicom Starker |
| Серія | Dordogne |
| Колекція | Dordogne Unicom Starker |
| У палеті м.кв. | 60,48 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 4879 |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка 30x30 Caramel Brick - Dordogne - 4879 з колекції Dordogne Unicom Starker