

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 A038602 Champagne mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 A038602 Champagne mos matt Ape Tonality найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Мозаїка 30x30 A038602 Champagne mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 A038602 Чємпегн мос метт Еп Тоноліті з колекції Тоноліті Еп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 A038602 Чампагне мос матт Апе Тоналіті з колекції Тоналіті Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.73 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Tonality |
| Колекція | Tonality Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 5шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A038602 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 30x30 A038602 Champagne mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape