

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 7279801 Crossover Mosaico White Alfalux Crossover з колекції Crossover Alfalux виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 7279801 Crossover Mosaico White Alfalux Crossover найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 30x30 7279801 CrossoverMosaicoWhite Alfalux Crossover з колекції Crossover Alfalux може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 7279801 Кросовар Мозейко Віт Олфолакс Кросовар з колекції Кросовар Олфолакс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 7279801 Сроссовер Мосаіко Вхіте Алфалукс Сроссовер з колекції Сроссовер Алфалукс". Виробник цієї плитки Alfalux може бути помилково написаний як Alfalux, Олфолакс, Алфалукс і навіть як Фдафдгч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Alfalux |
| Серія | CROSSOVER |
| Колекція | Crossover Alfalux |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(11шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 7279801 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 7279801 Crossover Mosaico White Alfalux Crossover з колекції Crossover Alfalux