

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 32072 D.DUAL/KALUA/MOCHA MIX NT/ Peronda Dual з колекції Dual Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 32072 D.DUAL/KALUA/MOCHA MIX NT/ Peronda Dual найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Мозаїка 30x30 32072 D.DUAL/KALUA/MOCHA MIX NT/ Peronda Dual з колекції Dual Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 32072 Д.д'юол/колаей/мочє Мікс Нт/ Паранєй Д'юел з колекції Д'юел Паранєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 32072 Д.дуал/калуа/моча Мікс Нт/ Перонда Дуал з колекції Дуал Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 15.64 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Dual |
| Колекція | Dual Peronda |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 8 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 8шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 32072 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 32072 D.DUAL/KALUA/MOCHA MIX NT/ Peronda Dual з колекції Dual Peronda