

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 111042 Hi-Line Mosaico4,8*4,8Perla Settecento Hi-Line з колекції Hi-Line Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 111042 Hi-Line Mosaico4,8*4,8Perla Settecento Hi-Line найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Мозаїка 30x30 111042 Hi-LineMosaico4,8*4,8Perla Settecento Hi-Line з колекції Hi-Line Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 111042 Хі Лін Mosaico4,8*4,8Perla Сеттесенто Хі Лін з колекції Хі Лін Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 111042 Хі Ліне Mosaico4,8*4,8Perla Сеттекенто Хі Ліне з колекції Хі Ліне Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 16.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Hi-Line |
| Колекція | Hi-Line Settecento |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.81 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.81м.кв.(9шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 111042 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 111042 Hi-Line Mosaico4,8*4,8Perla Settecento Hi-Line з колекції Hi-Line Settecento