Мозаїка 30x30 1 Posh Saint Laurent Mosaico - Posh - 42200036 з колекції Posh Mo.da
Mo.da

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 1 Posh Saint Laurent Mosaico - Posh - 42200036 з колекції Posh Mo.da виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 1 Posh Saint Laurent Mosaico - Posh - 42200036 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка 30x30 1 Posh Saint Laurent Mosaico - Posh - 42200036 з колекції Posh Mo.da може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 1 Пош Сейнт Леерент Мозейко Пош 42200036 з колекції Пош Мо.дєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 1 Пош Саінт Лаурент Мосаіко Пош 42200036 з колекції Пош Мо.да". Виробник цієї плитки Mo.da може бути помилково написаний як Mo.da, Mo.d, Мо.дєй, Мо.да і навіть як Ьщ.вф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2x2см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mo.da |
| Серія | Posh |
| Колекція | Posh Mo.da |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 42200036 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 30x30 1 Posh Saint Laurent Mosaico - Posh - 42200036 з колекції Posh Mo.da