

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 08OG-10 Toledo Orgaz Cromo Grespania Toledo з колекції Toledo Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 08OG-10 Toledo Orgaz Cromo Grespania Toledo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Мозаїка 30x30 08OG-10 Toledo Orgaz Cromo Grespania Toledo з колекції Toledo Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 08OG 10 Толедо Оргез Кромо Греспенія Толедо з колекції Толедо Греспенія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 08OG 10 Толедо Оргаз Сромо Греспаніа Толедо з колекції Толедо Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 13 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Toledo |
| Колекція | Toledo Grespania |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 13 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 13шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 08OG-10 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 30x30 08OG-10 Toledo Orgaz Cromo Grespania Toledo з колекції Toledo Grespania