Мозаїка 30x30 0207/Bk10 Baikal Perla - Baikal з колекції Baikal Boxer
Boxer

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 0207/Bk10 Baikal Perla - Baikal з колекції Baikal Boxer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 0207/Bk10 Baikal Perla - Baikal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Мозаїка 30x30 0207/Bk10 Baikal Perla - Baikal з колекції Baikal Boxer може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 0207/Bk10 Бейкел Парлєй Бейкел з колекції Бейкел Боксар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 0207/Bk10 Баікал Перла Баікал з колекції Баікал Боксер". Виробник цієї плитки Boxer може бути помилково написаний як Boxer, Боксар, Боксер і навіть як Ищчук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2,3x2,3см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Boxer |
| Серія | Baikal |
| Колекція | Baikal Boxer |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Напівглянцева |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 30x30 0207/Bk10 Baikal Perla - Baikal з колекції Baikal Boxer