Мозаїка 30x30 00MH190 Dolomiti Mosaico 5x5 Antracite Elios Ceramica Dolomiti з колекції Dolomiti Elios Ceramica
Elios Ceramica

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 00MH190 Dolomiti Mosaico 5x5 Antracite Elios Ceramica Dolomiti з колекції Dolomiti Elios Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 00MH190 Dolomiti Mosaico 5x5 Antracite Elios Ceramica Dolomiti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Мозаїка 30x30 00MH190 Dolomiti Mosaico 5x5 Antracite Elios Ceramica Dolomiti з колекції Dolomiti Elios Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 00MH190 Доломіті Мозейко 5x5 Ентресіт Ілєс Саремікєй Доломіті з колекції Доломіті Ілєс Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 00MH190 Доломіті Мосаіко 5x5 Антракіте Еліос Кераміка Доломіті з колекції Доломіті Еліос Кераміка". Виробник цієї плитки Elios Ceramica може бути помилково написаний як Eliosceramica, Elios Ceramic, Ілєс Саремікєй, Еліос Кераміка і навіть як Удшщі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios Ceramica |
| Серія | Dolomiti |
| Колекція | Dolomiti Elios Ceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.55 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.55м.кв.(6шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 00MH190 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Мозаїка 30x30 00MH190 Dolomiti Mosaico 5x5 Antracite Elios Ceramica Dolomiti з колекції Dolomiti Elios Ceramica