Мозаїка 30.4x30.4 513 Cubes Sicis Neo Colibrì з колекції NeoColibrì Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 30.4x30.4 513 Cubes Sicis Neo Colibrì з колекції NeoColibrì Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30.4x30.4 513 Cubes Sicis Neo Colibrì найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.4см і довжина плитки дорівнює 30.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3020 Транспортний червоний Pantone 7427. |
Мозаїка 30.4x30.4 513 Cubes Sicis Neo Colibrì з колекції NeoColibrì Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30.4x30.4 513 К'юбс Сісіс Ніо Колібрì з колекції Ніо Колібрì Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30.4x30.4 513 Субес Сісіс Нео Солібрì з колекції Нео Солібрì Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30.4 × 30.4 см |
| Вага | 19.24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | NeoColibr? |
| Колекція | NeoColibr? Sicis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 16шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(354,91,65) HEX: #a60f1e RGB: 166, 15, 30 | RAL Design: 040 40 67 China Red (Китайський Червоний)RAL Classic: 3020 Транспортний червонийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(0,85,76) HEX: #c21d1d RGB: 194, 29, 29 | RAL Design: 040 50 70 Pompeii Red (Червоні Помпеї)RAL Classic: 3020 Транспортний червонийPantone: 1797 1797 | |
| hsv(0,79,82) HEX: #d12c2c RGB: 209, 44, 44 | RAL Design: 040 50 70 Pompeii Red (Червоні Помпеї)RAL Classic: 3028 ЧервонийPantone: 1797 1797 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,71,82) HEX: #d13d3d RGB: 209, 61, 61 | RAL Design: 030 50 60 Holland Red (Голландський Червоний)RAL Classic: 3028 ЧервонийPantone: 7418 7418 | |
| hsv(0,57,41) HEX: #692d2d RGB: 105, 45, 45 | RAL Design: 030 30 30 Macore Veneer Red (Червоний Шпон Макоре)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,43,41) HEX: #693c3c RGB: 105, 60, 60 | RAL Design: 020 30 20 Kremlin Red (Кремлівський Червоний)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,64,82) HEX: #d14b4b RGB: 209, 75, 75 | RAL Design: 030 50 60 Holland Red (Голландський Червоний)RAL Classic: 3017 РожевийPantone: 7418 7418 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка 30.4x30.4 513 Cubes Sicis Neo Colibrì з колекції NeoColibrì Sicis