Мозаїка 30 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura з колекції Murano Specchio Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка 30 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura з колекції Murano Specchio Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 30 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura з колекції Murano Specchio Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30 15x15 мм 30x30 Мєрейно Спекчє Арт Енд Нетєрєй з колекції Мєрейно Спекчє Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30 15x15 мм 30x30 Мурано Спесчіо Арт Анд Натура з колекції Мурано Спесчіо Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Murano Specchio Art And Natura |
| Колекція | Murano Specchio |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.8 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.8 м.кв. / 20 шт / 14 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(36,71,41) HEX: #694b1e RGB: 105, 75, 30 | RAL Design: 080 40 30 Ochre Green (Зелена Охра)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(36,83,35) HEX: #593c0f RGB: 89, 60, 15 | RAL Design: 080 30 26 Smoked Oak Brown (Коричневий Димчастий Дуб)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 161 161 | |
| hsv(36,56,53) HEX: #87693b RGB: 135, 105, 59 | RAL Design: 080 50 30 Chili Green (Зелений Чилі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 872 872 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(36,63,47) HEX: #785a2c RGB: 120, 90, 44 | RAL Design: 075 40 30 Bark Brown (Коричнева Кора)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(30,80,29) HEX: #4a2c0f RGB: 74, 44, 15 | RAL Design: 080 30 26 Smoked Oak Brown (Коричневий Димчастий Дуб)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 1545 1545 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 30 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura з колекції Murano Specchio Art And Natura