Мозаїка 29x29,5 0309/Ex04 Hexagon Black Pol/Matt - Hexagon з колекції Hexagon Boxer
Boxer

Керамічна плитка Мозаїка 29x29,5 0309/Ex04 Hexagon Black Pol/Matt - Hexagon з колекції Hexagon Boxer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29x29,5 0309/Ex04 Hexagon Black Pol/Matt - Hexagon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка 29x29,5 0309/Ex04 Hexagon Black Pol/Matt - Hexagon з колекції Hexagon Boxer може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29x29,5 0309/Ex04 Хексейгон Блек Пол/метт Хексейгон з колекції Хексейгон Боксар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29x29,5 0309/Ex04 Хексагон Бласк Пол/матт Хексагон з колекції Хексагон Боксер". Виробник цієї плитки Boxer може бути помилково написаний як Boxer, Боксар, Боксер і навіть як Ищчук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розміри шматочка | 0,8x1,6см |
| Розмір | 29 × 29.5 см |
| Вага | 11 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Boxer |
| Серія | Hexagon |
| Колекція | Hexagon Boxer |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 10 шт |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Мозаїка 29x29,5 0309/Ex04 Hexagon Black Pol/Matt - Hexagon з колекції Hexagon Boxer