Мозаїка 29x29 Flip Timewood White - Timewood - CSAFTWWH28 з колекції Timewood Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Мозаїка 29x29 Flip Timewood White - Timewood - CSAFTWWH28 з колекції Timewood Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29x29 Flip Timewood White - Timewood - CSAFTWWH28 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 29x29 Flip Timewood White - Timewood - CSAFTWWH28 з колекції Timewood Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29x29 Фліп Тімууд Віт Тімууд CSAFTWWH28 з колекції Тімууд Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29x29 Фліп Тімевуд Вхіте Тімевуд CSAFTWWH28 з колекції Тімевуд Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29 × 29 см |
| Вага | 10.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Timewood |
| Колекція | Timewood Sant Agostino |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,51 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,51м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | V |
| Артикул виробника | CSAFTWWH28 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 29x29 Flip Timewood White - Timewood - CSAFTWWH28 з колекції Timewood Sant Agostino