

Керамічна плитка Мозаїка 29x29 D. Lakestone Oat Triangle-Lakestone-29225 з колекції Lakestone Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29x29 D. Lakestone Oat Triangle-Lakestone-29225 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка 29x29 D. Lakestone Oat Triangle-Lakestone-29225 з колекції Lakestone Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29x29 Д. Лейкестан Оут Тріангл Лейкестан 29225 з колекції Лейкестан Паранєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29x29 Д. Лакестоне Оат Тріангле Лакестоне 29225 з колекції Лакестоне Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Трикутник |
| Розмір | 29 × 29 см |
| Вага | 12.24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Lakestone |
| Колекція | Lakestone Peronda |
| У палеті м.кв. | 43,2 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 7 шт |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 29225 |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Мозаїка 29x29 D. Lakestone Oat Triangle-Lakestone-29225 з колекції Lakestone Peronda