

Керамічна плитка Мозаїка 29x29 31298 D.GROW KALUA TRIANGLE SP/ Peronda Grow з колекції Grow Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29x29 31298 D.GROW KALUA TRIANGLE SP/ Peronda Grow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Мозаїка 29x29 31298 D.GROW KALUA TRIANGLE SP/ Peronda Grow з колекції Grow Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29x29 31298 Д.гроуу Колаей Тріангл Сп/ Паранєй Гроуу з колекції Гроуу Паранєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29x29 31298 Д.гров Калуа Тріангле Сп/ Перонда Гров з колекції Гров Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Трикутник |
| Розмір | 29 × 29 см |
| Вага | 11 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Grow |
| Колекція | Grow Peronda |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 8 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 31298 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












4 reviews for Мозаїка 29x29 31298 D.GROW KALUA TRIANGLE SP/ Peronda Grow з колекції Grow Peronda