

Керамічна плитка Мозаїка 29x29 0053318 Polaris MosaicoA Barre Polis Sirius з колекції Sirius Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29x29 0053318 Polaris MosaicoA Barre Polis Sirius найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Мозаїка 29x29 0053318 PolarisMosaicoABarre Polis Sirius з колекції Sirius Polis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29x29 0053318 Поларіс Мозейко Ебарр Поліс Сєріас з колекції Сєріас Поліс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29x29 0053318 Поларіс Мосаіко Абарре Поліс Сіріус з колекції Сіріус Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29 × 29 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Sirius |
| Колекція | Sirius Polis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 53318 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 29x29 0053318 Polaris MosaicoA Barre Polis Sirius з колекції Sirius Polis