

Керамічна плитка Мозаїка 29.75x29.75 GO WILD BLEND NAT MOS 5X5 Land Go! з колекції Go! Land виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.75x29.75 GO WILD BLEND NAT MOS 5X5 Land Go! найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.75см і довжина плитки дорівнює 29.75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Мозаїка 29.75x29.75 GO WILD BLEND NAT MOS 5X5 Land Go! з колекції Go! Land може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.75x29.75 Го Айлд Бленд Нет Мос 5X5 Ленд Го! з колекції Го! Ленд", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.75x29.75 Го Вілд Бленд Нат Мос 5X5 Ланд Го! з колекції Го! Ланд". Виробник цієї плитки Land може бути помилково написаний як Land, Ленд, Ланд і навіть як Дфтв, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.75 × 29.75 см |
| Вага | 18.41 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Land |
| Серія | Go! |
| Колекція | Go! Land |
| У палеті м.кв. | 31.86 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.885 |
| Товщина | 7.4 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.885м.кв.(10шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 29.75x29.75 GO WILD BLEND NAT MOS 5X5 Land Go! з колекції Go! Land