

Керамічна плитка Мозаїка 29,6x29,6 Mix36 Pz Prowalk Anthracite Rett - Prowalk - PKM70 з колекції Prowalk Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29,6x29,6 Mix36 Pz Prowalk Anthracite Rett - Prowalk - PKM70 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.6см і довжина плитки дорівнює 29.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка 29,6x29,6 Mix36 Pz Prowalk Anthracite Rett - Prowalk - PKM70 з колекції Prowalk Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29,6x29,6 Mix36 Пз Проууолк Ензресіт Ретт Проууолк PKM70 з колекції Проууолк Ескот", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29,6x29,6 Mix36 Пз Провалк Антхракіте Ретт Провалк PKM70 з колекції Провалк Аскот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Аскот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29.6 × 29.6 см |
| Вага | 8.03 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Prowalk |
| Колекція | Prowalk Ascot |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | V |
| Артикул виробника | PKM70 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 29,6x29,6 Mix36 Pz Prowalk Anthracite Rett - Prowalk - PKM70 з колекції Prowalk Ascot