Мозаїка 29.5x29.5 Melena Sicis Colibr? з колекції Colibrì Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 29.5x29.5 Melena Sicis Colibr? з колекції Colibrì Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.5x29.5 Melena Sicis Colibr? найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8001 Охра коричнева Pantone 4505. |
Мозаїка 29.5x29.5 Melena Sicis Colibr? з колекції Colibrì Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.5x29.5 Меленєй Сісіс Колібр? з колекції Колібрì Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.5x29.5 Мелена Сісіс Солібр? з колекції Солібрì Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Colibr? |
| Колекція | Colibr? Sicis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 22 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 22шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(38,73,65) HEX: #a6792d RGB: 166, 121, 45 | RAL Design: 080 60 50 Brass Yellow (Жовта Латунь)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4505 4505 | |
| hsv(30,75,47) HEX: #784b1e RGB: 120, 75, 30 | RAL Design: 070 40 40 Autumn Gold (Золота Осінь)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 463 463 | |
| hsv(34,78,53) HEX: #87591e RGB: 135, 89, 30 | RAL Design: 070 40 40 Autumn Gold (Золота Осінь)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 464 464 | |
| hsv(36,63,47) HEX: #785a2c RGB: 120, 90, 44 | RAL Design: 075 40 30 Bark Brown (Коричнева Кора)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(34,70,59) HEX: #96692d RGB: 150, 105, 45 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4635 4635 | |
| hsv(36,56,53) HEX: #87693b RGB: 135, 105, 59 | RAL Design: 080 50 30 Chili Green (Зелений Чилі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 872 872 | |
| hsv(24,83,35) HEX: #592d0f RGB: 89, 45, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 1545 1545 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(33,82,65) HEX: #a6691e RGB: 166, 105, 30 | RAL Design: 070 50 55 Theatre Gold (Театральне Золото)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 7516 7516 | |
| hsv(36,77,76) HEX: #c2862d RGB: 194, 134, 45 | RAL Design: 075 60 50 Mango Brown (Коричневе Манго)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7510 7510 | |
| hsv(38,79,82) HEX: #d1952c RGB: 209, 149, 44 | RAL Design: 085 70 60 Pitmaston Pear Yellow (Жовта Груша Пітмастон)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7510 7510 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка 29.5x29.5 Melena Sicis Colibr? з колекції Colibrì Sicis