Мозаїка 29.5x29.5 Favignana Sicis Blends з колекції Blends Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 29.5x29.5 Favignana Sicis Blends з колекції Blends Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.5x29.5 Favignana Sicis Blends найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 284. |
Мозаїка 29.5x29.5 Favignana Sicis Blends з колекції Blends Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.5x29.5 Февайгненєй Сісіс Бленс з колекції Бленс Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.5x29.5 Фавігнана Сісіс Блендс з колекції Блендс Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Blends |
| Колекція | Blends Sicis |
| У палеті м.кв. | 22 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 22шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(210,43,82) HEX: #77a4d1 RGB: 119, 164, 209 | RAL Design: 250 70 25 Meadow Blossom Blue (Синя Лугова Квітка)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(204,33,88) HEX: #96c3e0 RGB: 150, 195, 224 | RAL Design: 250 80 20 Velvet Blue (Бархатисто-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(210,13,88) HEX: #c3d2e0 RGB: 195, 210, 224 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(204,36,82) HEX: #86b3d1 RGB: 134, 179, 209 | RAL Design: 250 70 20 Medium Blue (Середній Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(210,14,82) HEX: #b4c2d1 RGB: 180, 194, 209 | RAL Design: 260 80 10 Powder Soft Blue (Блакитна Пудра)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 29.5x29.5 Favignana Sicis Blends з колекції Blends Sicis