Мозаїка 29.5x29.5 Cor 406 Amber/Rootbeer-White-Gold Sicis Coriandoli з колекції Coriandoli Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 29.5x29.5 Cor 406 Amber/Rootbeer-White-Gold Sicis Coriandoli з колекції Coriandoli Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.5x29.5 Cor 406 Amber/Rootbeer-White-Gold Sicis Coriandoli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2010 Сигнальний помаранчевий Pantone 723. |
Мозаїка 29.5x29.5 Cor 406 Amber/Rootbeer-White-Gold Sicis Coriandoli з колекції Coriandoli Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.5x29.5 Кор 406 Ембар/рутбір Віт Гоулд Сісіс Коріанолі з колекції Коріанолі Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.5x29.5 Сор 406 Амбер/рутбеер Вхіте Голд Сісіс Соріандолі з колекції Соріандолі Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Coriandoli |
| Колекція | Coriandoli Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2м.кв.(22шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | V |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | охра світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(24,77,76) HEX: #c2682d RGB: 194, 104, 45 | RAL Design: 050 50 60 Titian Red (Червоний Тіціан)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 723 723 | |
| hsv(27,79,82) HEX: #d1762c RGB: 209, 118, 44 | RAL Design: 060 60 60 Bitter Orange (Гіркий Апельсин)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7510 7510 | |
| hsv(30,80,88) HEX: #e0872d RGB: 224, 135, 45 | RAL Design: 060 60 60 Bitter Orange (Гіркий Апельсин)RAL Classic: 2011 Насичений помаранчевийPantone: 7412 7412 | |
| hsv(9,70,59) HEX: #963d2d RGB: 150, 61, 45 | RAL Design: 040 40 40 Brick Red (Цегляно-Червоний)RAL Classic: 3013 Томатно-червонийPantone: 492 492 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 29.5x29.5 Cor 406 Amber/Rootbeer-White-Gold Sicis Coriandoli з колекції Coriandoli Sicis