Мозаїка 29.5x29.5 140 Melograno Sicis Glimmer з колекції Glimmer Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 29.5x29.5 140 Melograno Sicis Glimmer з колекції Glimmer Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.5x29.5 140 Melograno Sicis Glimmer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3027 Малиново-червоний Pantone 7427. |
Мозаїка 29.5x29.5 140 Melograno Sicis Glimmer з колекції Glimmer Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.5x29.5 140 Мелогрейно Сісіс Гліммар з колекції Гліммар Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.5x29.5 140 Мелограно Сісіс Гліммер з колекції Гліммер Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Glimmer |
| Колекція | Glimmer Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2м.кв.(22шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| PEI | V |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-червоний |
| hsv(347,90,59) HEX: #960f2c RGB: 150, 15, 44 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3027 Малиново-червонийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(351,70,59) HEX: #962d3d RGB: 150, 45, 61 | RAL Design: 020 40 50 Bright Red (Яскраво-Червоний)RAL Classic: 3003 Рубіново-червонийPantone: 7434 7434 | |
| hsv(0,55,65) HEX: #a64b4b RGB: 166, 75, 75 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 696 696 | |
| hsv(0,45,65) HEX: #a65b5b RGB: 166, 91, 91 | RAL Design: 030 50 30 Clay Red (Червона Глина)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 4995 4995 | |
| hsv(0,42,71) HEX: #b56969 RGB: 181, 105, 105 | RAL Design: 020 50 30 Venetian Red (Венеціанський Червоний)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 695 695 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 29.5x29.5 140 Melograno Sicis Glimmer з колекції Glimmer Sicis