Мозаїка 29.3x31.6 F11 Gentian Sicis Petites Fleurs з колекції Petites Fleurs Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 29.3x31.6 F11 Gentian Sicis Petites Fleurs з колекції Petites Fleurs Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.3x31.6 F11 Gentian Sicis Petites Fleurs найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.3см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 29.3x31.6 F11 Gentian Sicis Petites Fleurs з колекції Petites Fleurs Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.3x31.6 F11 Джентайян Сісіс Петітс Флурс з колекції Петітс Флурс Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.3x31.6 F11 Гентіан Сісіс Петітес Флеурс з колекції Петітес Флеурс Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.3 × 31.6 см |
| Вага | 20.85 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Petites Fleurs |
| Колекція | Petites Fleurs Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.39 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1.39м.кв.(15шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(230,55,65) HEX: #4b5aa6 RGB: 75, 90, 166 | RAL Design: 290 40 40 Iris Blue (Синій Ірис)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 2726 2726 | |
| hsv(230,60,59) HEX: #3c4b96 RGB: 60, 75, 150 | RAL Design: 290 40 45 Violet Blue (Синя Фіалка)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(228,45,65) HEX: #5b6aa6 RGB: 91, 106, 166 | RAL Design: 280 50 30 Light Mauve (Яскраво-Ліловий)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2726 2726 | |
| hsv(230,67,53) HEX: #2d3c87 RGB: 45, 60, 135 | RAL Design: 290 30 40 Official Violet (Офіційний Фіолетовий)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 | |
| hsv(228,42,71) HEX: #6978b5 RGB: 105, 120, 181 | RAL Design: 290 50 40 Gladiola Blue (Синій Гладіолус)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Мозаїка 29.3x31.6 F11 Gentian Sicis Petites Fleurs з колекції Petites Fleurs Sicis