Мозаїка 28x60 9152 Mos.Ventaglio.Roma Imperiale.Lux ABK Sensi Signoria з колекції Sensi Signoria ABK



Керамічна плитка Мозаїка 28x60 9152 Mos.Ventaglio.Roma Imperiale.Lux ABK Sensi Signoria з колекції Sensi Signoria ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 28x60 9152 Mos.Ventaglio.Roma Imperiale.Lux ABK Sensi Signoria найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Мозаїка 28x60 9152 Mos.Ventaglio.Roma Imperiale.Lux ABK Sensi Signoria з колекції Sensi Signoria ABK може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 28x60 9152 Мос.вентеглє.ромєй Імпаріол.л'юкс Ебк Сенші Сайгнорія з колекції Сенші Сайгнорія Ебк", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 28x60 9152 Мос.вентагліо.рома Імперіале.лукс Абк Сенсі Сігноріа з колекції Сенсі Сігноріа Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 60 см |
| Вага | 15.51 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Sensi Signoria |
| Колекція | Sensi Signoria ABK |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.67 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.67м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 9152 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Мозаїка 28x60 9152 Mos.Ventaglio.Roma Imperiale.Lux ABK Sensi Signoria з колекції Sensi Signoria ABK