

Керамічна плитка Мозаїка 28x31.7 PGZKS00 Esagono Ilios Panaria Kairos з колекції Kairos Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 28x31.7 PGZKS00 Esagono Ilios Panaria Kairos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 31.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 28x31.7 PGZKS00 EsagonoIlios Panaria Kairos з колекції Kairos Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 28x31.7 PGZKS00 Ізейгоно Ілєс Пенарія Кейрос з колекції Кейрос Пенарія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 28x31.7 PGZKS00 Есагоно Іліос Панаріа Каірос з колекції Каірос Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 28 × 31.7 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Kairos |
| Колекція | Kairos Panaria |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 10шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | PGZKS00 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,60,59) HEX: #96693c RGB: 150, 105, 60 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 874 874 | |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











3 reviews for Мозаїка 28x31.7 PGZKS00 Esagono Ilios Panaria Kairos з колекції Kairos Panaria