

Керамічна плитка Мозаїка 28.7x34.4 99396 EsagonaT 16Greige Cerdisa Beton Design з колекції Beton Design Cerdisa виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 28.7x34.4 99396 EsagonaT 16Greige Cerdisa Beton Design найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.7см і довжина плитки дорівнює 34.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Мозаїка 28.7x34.4 99396 EsagonaT16Greige Cerdisa Beton Design з колекції Beton Design Cerdisa може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 28.7x34.4 99396 Ізейгонєй T16Greige Сардізєй Бетон Дежігн з колекції Бетон Дежігн Сардізєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 28.7x34.4 99396 Есагона T16Greige Кердіса Бетон Десігн з колекції Бетон Десігн Кердіса". Виробник цієї плитки Cerdisa може бути помилково написаний як Cerdisa, Cerdis, Сардізєй, Кердіса і навіть як Суквшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 28.7 × 34.4 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdisa |
| Серія | Beton Design |
| Колекція | Beton Design Cerdisa |
| У палеті м.кв. | 19.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.32 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.32м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 99396 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 28.7x34.4 99396 EsagonaT 16Greige Cerdisa Beton Design з колекції Beton Design Cerdisa