Мозаїка 28.6x29.3 ST AFMO/1230 Le Acqueforti Wooden Moca Arvex Le Acqueforti з колекції Le Acqueforti Arvex
Arvex

Керамічна плитка Мозаїка 28.6x29.3 ST AFMO/1230 Le Acqueforti Wooden Moca Arvex Le Acqueforti з колекції Le Acqueforti Arvex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 28.6x29.3 ST AFMO/1230 Le Acqueforti Wooden Moca Arvex Le Acqueforti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 29.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Мозаїка 28.6x29.3 ST AFMO/1230 Le Acqueforti Wooden Moca Arvex Le Acqueforti з колекції Le Acqueforti Arvex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 28.6x29.3 Ст Ефмо/1230 Л Екквефорті Вуден Мокєй Арвекс Л Екквефорті з колекції Л Екквефорті Арвекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 28.6x29.3 Ст Афмо/1230 Ле Аскьуефорті Вуден Мока Арвекс Ле Аскьуефорті з колекції Ле Аскьуефорті Арвекс". Виробник цієї плитки Arvex може бути помилково написаний як Arvex, Арвекс, Арвекс і навіть як Фкмуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 29.3 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Arvex |
| Серія | Le Acqueforti |
| Колекція | Le Acqueforti Arvex |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.93 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.93м.кв.(11шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ST AFMO/1230 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Мозаїка 28.6x29.3 ST AFMO/1230 Le Acqueforti Wooden Moca Arvex Le Acqueforti з колекції Le Acqueforti Arvex