

Керамічна плитка Мозаїка 28,5x28,5 Natura White Nat Mos Brick-Natura S-7 з колекції Natura S-7 Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 28,5x28,5 Natura White Nat Mos Brick-Natura S-7 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.5см і довжина плитки дорівнює 28.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 28,5x28,5 Natura White Nat Mos Brick-Natura S-7 з колекції Natura S-7 Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 28,5x28,5 Нетєрєй Віт Нет Мос Брік Нетєрєй С 7 з колекції Нетєрєй С 7 Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 28,5x28,5 Натура Вхіте Нат Мос Бріск Натура С 7 з колекції Натура С 7 Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | різні |
| Розмір | 28.5 × 28.5 см |
| Вага | 10.19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | Natura S-7 |
| Колекція | Natura S-7 Apavisa |
| У палеті м.кв. | 56,68 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,569 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 0,569м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Мозаїка 28,5x28,5 Natura White Nat Mos Brick-Natura S-7 з колекції Natura S-7 Apavisa