

Керамічна плитка Мозаїка 27x40 XXS Losanga MATTONE Etruria XXS з колекції XXS Etruria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 27x40 XXS Losanga MATTONE Etruria XXS найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 27см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8012 Червоно-коричневий Pantone 504. |
Мозаїка 27x40 XXS Losanga MATTONE Etruria XXS з колекції XXS Etruria може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 27x40 Згзс Лозенгєй Меттан Ітрєрія Згзс з колекції Згзс Ітрєрія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 27x40 Ксксс Лосанга Маттоне Етруріа Ксксс з колекції Ксксс Етруріа". Виробник цієї плитки Etruria може бути помилково написаний як Etruria, Etruri, Ітрєрія, Етруріа і навіть як Уекгкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 27 × 40 см |
| Вага | 13.58 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Etruria |
| Серія | XXS |
| Колекція | XXS Etruria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.77 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.77м.кв.(16шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,50,35) HEX: #592d2d RGB: 89, 45, 45 | RAL Design: 030 30 20 Autumn Leaf Red (Червона Осіння Листя)RAL Classic: 8012 Червоно-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка 27x40 XXS Losanga MATTONE Etruria XXS з колекції XXS Etruria