Мозаїка 27,5x30,5 0407/Svm04 Siviglia Black - Siviglia з колекції Siviglia Boxer
Boxer

Керамічна плитка Мозаїка 27,5x30,5 0407/Svm04 Siviglia Black - Siviglia з колекції Siviglia Boxer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 27,5x30,5 0407/Svm04 Siviglia Black - Siviglia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 27.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 27,5x30,5 0407/Svm04 Siviglia Black - Siviglia з колекції Siviglia Boxer може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 27,5x30,5 0407/Svm04 Сівіглія Блек Сівіглія з колекції Сівіглія Боксар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 27,5x30,5 0407/Svm04 Сівігліа Бласк Сівігліа з колекції Сівігліа Боксер". Виробник цієї плитки Boxer може бути помилково написаний як Boxer, Боксар, Боксер і навіть як Ищчук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | 1,1x5,2см |
| Розмір | 27.5 × 30.5 см |
| Вага | 6.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Boxer |
| Серія | Siviglia |
| Колекція | Siviglia Boxer |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Мозаїка 27,5x30,5 0407/Svm04 Siviglia Black - Siviglia з колекції Siviglia Boxer