

Керамічна плитка Мозаїка 26.5x33 0053302 Polaris Mos.Geometrie Polis Sirius з колекції Sirius Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 26.5x33 0053302 Polaris Mos.Geometrie Polis Sirius найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26.5см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Мозаїка 26.5x33 0053302 Polaris Mos.Geometrie Polis Sirius з колекції Sirius Polis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 26.5x33 0053302 Поларіс Мос.джеаметра'є Поліс Сєріас з колекції Сєріас Поліс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 26.5x33 0053302 Поларіс Мос.геометріе Поліс Сіріус з колекції Сіріус Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26.5 × 33 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Sirius |
| Колекція | Sirius Polis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 53302 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Мозаїка 26.5x33 0053302 Polaris Mos.Geometrie Polis Sirius з колекції Sirius Polis