Мозаїка 2,5x5 Stonedesignlight Mos Antislip Rope - Stonedesign - TTSD02M2CH з колекції Stonedesign Terratinta



Керамічна плитка Мозаїка 2,5x5 Stonedesignlight Mos Antislip Rope - Stonedesign - TTSD02M2CH з колекції Stonedesign Terratinta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 2,5x5 Stonedesignlight Mos Antislip Rope - Stonedesign - TTSD02M2CH найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка 2,5x5 Stonedesignlight Mos Antislip Rope - Stonedesign - TTSD02M2CH з колекції Stonedesign Terratinta може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 2,5x5 Станедежігнлайгт Мос Ентісліп Роп Станедежігн TTSD02M2CH з колекції Станедежігн Тарретінтєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 2,5x5 Стонедесігнлігхт Мос Антісліп Ропе Стонедесігн TTSD02M2CH з колекції Стонедесігн Терратінта". Виробник цієї плитки Terratinta може бути помилково написаний як Terratinta, Terratint, Тарретінтєй, Терратінта і навіть як Еуккфештеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | 2,5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Terratinta |
| Серія | Stonedesign |
| Колекція | Stonedesign Terratinta |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | TTSD02M2CH |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 2,5x5 Stonedesignlight Mos Antislip Rope - Stonedesign - TTSD02M2CH з колекції Stonedesign Terratinta