Мозаїка 2,5x2,5 Mare Magnum Med Flower Glossy-Mediterranean Sea з колекції Mediterranean Sea Hisbalit
Hisbalit

Керамічна плитка Мозаїка 2,5x2,5 Mare Magnum Med Flower Glossy-Mediterranean Sea з колекції Mediterranean Sea Hisbalit виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 2,5x2,5 Mare Magnum Med Flower Glossy-Mediterranean Sea найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 66см і довжина плитки дорівнює 66см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка 2,5x2,5 Mare Magnum Med Flower Glossy-Mediterranean Sea з колекції Mediterranean Sea Hisbalit може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 2,5x2,5 Мар Мегнам Мед Флоуве Глосі Медітаррейнеейн Сеей з колекції Медітаррейнеейн Сеей Хісболіт", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 2,5x2,5 Маре Магнум Мед Фловер Глоссі Медітерранеан Сеа з колекції Медітерранеан Сеа Хісбаліт". Виробник цієї плитки Hisbalit може бути помилково написаний як Hisbalit, Хісболіт, Хісбаліт і навіть як Ршіифдше, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2,5x2,5см |
| Розмір | 66 × 66 см |
| Вага | 3.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Hisbalit |
| Серія | Mediterranean Sea |
| Колекція | Mediterranean Sea Hisbalit |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,40,29) HEX: #2c2c4a RGB: 44, 44, 74 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Мозаїка 2,5x2,5 Mare Magnum Med Flower Glossy-Mediterranean Sea з колекції Mediterranean Sea Hisbalit