

Керамічна плитка Мозаїка 2.5x2.5 Appiani Open Space 09 Siderite Ops 7009 - Open Space з колекції Open Space Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 2.5x2.5 Appiani Open Space 09 Siderite Ops 7009 - Open Space найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1017 Шафраново-жовтий Pantone 458. |
Мозаїка 2.5x2.5 Appiani Open Space 09 Siderite Ops 7009 - Open Space з колекції Open Space Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 2.5x2.5 Еппіані Опен Спейс 09 Сідаріт Опс 7009 Опен Спейс з колекції Опен Спейс Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 2.5x2.5 Аппіані Опен Спасе 09 Сідеріте Опс 7009 Опен Спасе з колекції Опен Спасе Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2,5x2,5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Open Space |
| Колекція | Open Space Appiani |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7,5 мм |
| Пакувальна норма | 1,26м.кв. (14 шт) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | III |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(42,67,88) HEX: #e0b34a RGB: 224, 179, 74 | RAL Design: 085 80 60 Adonis Rose Yellow (Жовтий Горицвіт)RAL Classic: 1017 Шафраново-жовтийPantone: 458 458 | |
| hsv(43,70,59) HEX: #96792d RGB: 150, 121, 45 | RAL Design: 085 50 40 Marshy Green (Зелена Тряса)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4505 4505 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(42,71,82) HEX: #d1a53d RGB: 209, 165, 61 | RAL Design: 085 70 60 Pitmaston Pear Yellow (Жовта Груша Пітмастон)RAL Classic: 1017 Шафраново-жовтийPantone: 7407 7407 | |
| hsv(36,31,94) HEX: #f0d2a5 RGB: 240, 210, 165 | RAL Design: 080 85 30 Vespa Yellow (Жовтий Шершень)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4755 4755 | |
| hsv(45,25,94) HEX: #f0e1b4 RGB: 240, 225, 180 | RAL Design: 095 90 20 Pearl Yellow (Жовті Перли)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5807 5807 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 2.5x2.5 Appiani Open Space 09 Siderite Ops 7009 - Open Space з колекції Open Space Appiani