Мозаїка 25,9x26,6 Scotia Item 02 - Diamond з колекції Diamond Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 25,9x26,6 Scotia Item 02 - Diamond з колекції Diamond Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 25,9x26,6 Scotia Item 02 - Diamond найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.9см і довжина плитки дорівнює 26.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 25,9x26,6 Scotia Item 02 - Diamond з колекції Diamond Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 25,9x26,6 Скотія Айтем 02 Діаманд з колекції Діаманд Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 25,9x26,6 Ссотіа Ітем 02 Діамонд з колекції Діамонд Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Ромб |
| Розміри шматочка | 2,3x4см |
| Розмір | 25.9 × 26.6 см |
| Вага | 10.05 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Diamond |
| Колекція | Diamond Sicis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 22 шт |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,22,53) HEX: #698787 RGB: 105, 135, 135 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,43,41) HEX: #3c6969 RGB: 60, 105, 105 | RAL Design: 200 40 15 Pyrite Green (Зелений Залізний Колчедан)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 25,9x26,6 Scotia Item 02 - Diamond з колекції Diamond Sicis