Мозаїка 25.3x29.6 514 Domes Sicis Neo Colibrì з колекції NeoColibrì Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 25.3x29.6 514 Domes Sicis Neo Colibrì з колекції NeoColibrì Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 25.3x29.6 514 Domes Sicis Neo Colibrì найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.3см і довжина плитки дорівнює 29.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3003 Рубіново-червоний Pantone 7427. |
Мозаїка 25.3x29.6 514 Domes Sicis Neo Colibrì з колекції NeoColibrì Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 25.3x29.6 514 Дамс Сісіс Ніо Колібрì з колекції Ніо Колібрì Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 25.3x29.6 514 Домес Сісіс Нео Солібрì з колекції Нео Солібрì Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Овал |
| Розмір | 25.3 × 29.6 см |
| Вага | 13.08 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | NeoColibr? |
| Колекція | NeoColibr? Sicis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 16шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(353,89,53) HEX: #870f1d RGB: 135, 15, 29 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3003 Рубіново-червонийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(350,100,35) HEX: #59000f RGB: 89, 0, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7421 7421 | |
| hsv(347,90,59) HEX: #960f2c RGB: 150, 15, 44 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3027 Малиново-червонийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(345,100,47) HEX: #78001e RGB: 120, 0, 30 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 228 228 | |
| hsv(348,63,47) HEX: #782c3b RGB: 120, 44, 59 | RAL Design: 010 30 35 Anthracite Red (Червоний Антрацит)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 7428 7428 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Мозаїка 25.3x29.6 514 Domes Sicis Neo Colibrì з колекції NeoColibrì Sicis