

Керамічна плитка Мозаїка 20x20 Mosaico Dove - Even - PBEEV10 з колекції Even Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 20x20 Mosaico Dove - Even - PBEEV10 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Мозаїка 20x20 Mosaico Dove - Even - PBEEV10 з колекції Even Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 20x20 Мозейко Дов Івен PBEEV10 з колекції Івен Пенарія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 20x20 Мосаіко Дове Евен PBEEV10 з колекції Евен Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 4.84 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Even |
| Колекція | Even Panaria |
| У палеті м.кв. | 29,4 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 9 шт |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PBEEV10 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 20x20 Mosaico Dove - Even - PBEEV10 з колекції Even Panaria