

Керамічна плитка Мозаїка 19,5x37 Nuances Mos. Ovale Mix Caldo1 - Nuances - NU00MOVC1 з колекції Nuances Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 19,5x37 Nuances Mos. Ovale Mix Caldo1 - Nuances - NU00MOVC1 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.5см і довжина плитки дорівнює 37см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка 19,5x37 Nuances Mos. Ovale Mix Caldo1 - Nuances - NU00MOVC1 з колекції Nuances Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 19,5x37 Н'юенсс Мос. Овол Мікс Caldo1 Н'юенсс NU00MOVC1 з колекції Н'юенсс Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 19,5x37 Нуанцес Мос. Овале Мікс Caldo1 Нуанцес NU00MOVC1 з колекції Нуанцес Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | 4,7x18,7см |
| Розмір | 19.5 × 37 см |
| Вага | 8.59 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Nuances |
| Колекція | Nuances Impronta |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | NU00MOVC1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 19,5x37 Nuances Mos. Ovale Mix Caldo1 - Nuances - NU00MOVC1 з колекції Nuances Impronta