Мозаїка 1,5x1,5 Titanium 0 - Murano Smalto з колекції Murano Smalto Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 1,5x1,5 Titanium 0 - Murano Smalto з колекції Murano Smalto Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 1,5x1,5 Titanium 0 - Murano Smalto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 277. |
Мозаїка 1,5x1,5 Titanium 0 - Murano Smalto з колекції Murano Smalto Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 1,5x1,5 Тітейніам 0 Мєрейно Смолто з колекції Мєрейно Смолто Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 1,5x1,5 Тітаніум 0 Мурано Смалто з колекції Мурано Смалто Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 1,5x1,5см |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Murano Smalto |
| Колекція | Murano Smalto Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2м.кв. (23 шт) |
| Штук в упаковці | 23 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | IV |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 1,5x1,5 Titanium 0 - Murano Smalto з колекції Murano Smalto Sicis