Мозаїка 1,5x1,5 Rosewood - Natural з колекції Natural Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 1,5x1,5 Rosewood - Natural з колекції Natural Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 1,5x1,5 Rosewood - Natural найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Мозаїка 1,5x1,5 Rosewood - Natural з колекції Natural Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 1,5x1,5 Розууд Нетєрел з колекції Нетєрел Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 1,5x1,5 Росевуд Натурал з колекції Натурал Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 1,5x1,5см |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Natural |
| Колекція | Natural Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2м.кв. (23 шт) |
| Штук в упаковці | 23 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | V |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,50,24) HEX: #3d1f1f RGB: 61, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 1,5x1,5 Rosewood - Natural з колекції Natural Sicis