Мозаїка 10x10 Grey75 - Pro Architectura - 2200 PN83 8 з колекції Pro Architectura Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Мозаїка 10x10 Grey75 - Pro Architectura - 2200 PN83 8 з колекції Pro Architectura Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 10x10 Grey75 - Pro Architectura - 2200 PN83 8 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 29.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка 10x10 Grey75 - Pro Architectura - 2200 PN83 8 з колекції Pro Architectura Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 10x10 Grey75 Про Арчітектєрєй 2200 PN83 8 з колекції Про Арчітектєрєй Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 10x10 Grey75 Про Арчітестура 2200 PN83 8 з колекції Про Арчітестура Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 9,7x9,7см |
| Розмір | 29.7 × 29.7 см |
| Вага | 12.54 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | Pro Architectura |
| Колекція | Pro Architectura Villeroy Boch |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 2200 PN83 8 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 10x10 Grey75 - Pro Architectura - 2200 PN83 8 з колекції Pro Architectura Villeroy Boch