

Керамічна плитка Мозаїка 10x10 Clay Mud Glue - Dot - Betonsquare - TTBSQCM11NPC з колекції Betonsquare Terratinta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 10x10 Clay Mud Glue - Dot - Betonsquare - TTBSQCM11NPC найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Мозаїка 10x10 Clay Mud Glue - Dot - Betonsquare - TTBSQCM11NPC з колекції Betonsquare Terratinta може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 10x10 Клей М'юд Гле Дот Бетансквар TTBSQCM11NPC з колекції Бетансквар Тарретінтєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 10x10 Клаі Муд Глуе Дот Бетонскьуаре TTBSQCM11NPC з колекції Бетонскьуаре Терратінта". Виробник цієї плитки Terratinta може бути помилково написаний як Terratinta, Terratint, Тарретінтєй, Терратінта і навіть як Еуккфештеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 10x10см |
| Розмір | 30 × 40 см |
| Вага | 14.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Terratinta |
| Серія | Betonsquare |
| Колекція | Betonsquare Terratinta |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,88 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,88м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | TTBSQCM11NPC |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 10x10 Clay Mud Glue - Dot - Betonsquare - TTBSQCM11NPC з колекції Betonsquare Terratinta