

Керамічна плитка Мозаїка 103/4502 31.7x31.7 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 103/4502 31.7x31.7 Mixed Vidrepur найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.7см і довжина плитки дорівнює 31.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка 103/4502 31.7x31.7 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 103/4502 31.7x31.7 Міксед Відрепєр з колекції Міксед Відрепєр", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 103/4502 31.7x31.7 Міксед Відрепур з колекції Міксед Відрепур". Виробник цієї плитки VIDREPUR може бути помилково написаний як VIDREPUR, Відрепєр, Відрепур і навіть як МШВКУЗГК, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.7 × 31.7 см |
| Вага | 9.86 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | VIDREPUR |
| Серія | Mixed Vidrepur |
| Колекція | Mixed |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 10 шт / 9.86 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PRDE RB120A RM |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка 103/4502 31.7x31.7 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur