Карниз Finale White 7.5x56 Impressions Ceramiche Grazia з колекції Impressions Ceramiche Grazia
Ceramiche Grazia

Керамічна плитка Карниз Finale White 7.5x56 Impressions Ceramiche Grazia з колекції Impressions Ceramiche Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Карниз Finale White 7.5x56 Impressions Ceramiche Grazia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 56см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Карниз Finale White 7.5x56 Impressions Ceramiche Grazia з колекції Impressions Ceramiche Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Карниз Фінол Віт 7.5x56 Імпресшіанс Сареміч Грезія з колекції Імпресшіанс Сареміч Грезія", на неправильно прочитаном як "Карниз Фінале Вхіте 7.5x56 Імпрессіонс Кераміче Гразіа з колекції Імпрессіонс Кераміче Гразіа". Виробник цієї плитки Ceramiche Grazia може бути помилково написаний як Ceramichegrazia, Ceramiche Grazi, Сареміч Грезія, Кераміче Гразіа і навіть як Сукфьшсру Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 56 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramiche Grazia |
| Серія | Impressions Ceramiche Grazia |
| Колекція | Impressions |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 5.9 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | FII100 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Карниз |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Карниз Finale White 7.5x56 Impressions Ceramiche Grazia з колекції Impressions Ceramiche Grazia