Карниз Cosmopolitan Torus Musk 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester
Winchester
Керамічна плитка Карниз Cosmopolitan Torus Musk 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Карниз Cosmopolitan Torus Musk 4.3x13 Residence Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.3см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 5225. |
Карниз Cosmopolitan Torus Musk 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Карниз Космополітен Торас М'юск 4.3x13 Режіденс Вінчестар з колекції Режіденс Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Карниз Космополітан Торус Муск 4.3x13 Ресіденце Вінчестер з колекції Ресіденце Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.3 × 13 см |
| Вага | 14.91 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Residence Winchester |
| Колекція | Residence |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.87 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.6 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.VMU2010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Карниз |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,29,82) HEX: #d1a494 RGB: 209, 164, 148 | RAL Design: 040 70 20 Soft Sienna (М'яка Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(12,36,82) HEX: #d19586 RGB: 209, 149, 134 | RAL Design: 040 70 20 Soft Sienna (М'яка Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 694 694 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(10,60,59) HEX: #964b3c RGB: 150, 75, 60 | RAL Design: 030 40 40 Spicy Red (Червона Пряність)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 492 492 | |
| hsv(12,38,76) HEX: #c28778 RGB: 194, 135, 120 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 | |
| hsv(15,27,88) HEX: #e0b3a4 RGB: 224, 179, 164 | RAL Design: 040 80 20 Madder Orange (Помаранчева Марена)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5015 5015 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(10,46,76) HEX: #c27869 RGB: 194, 120, 105 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Карниз Cosmopolitan Torus Musk 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester