Карниз Cosmopolitan Torus Agapanthus 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester
Winchester
Керамічна плитка Карниз Cosmopolitan Torus Agapanthus 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Карниз Cosmopolitan Torus Agapanthus 4.3x13 Residence Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.3см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5023 Віддалено-синій Pantone 2718. |
Карниз Cosmopolitan Torus Agapanthus 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Карниз Космополітен Торас Егепензас 4.3x13 Режіденс Вінчестар з колекції Режіденс Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Карниз Космополітан Торус Агапантхус 4.3x13 Ресіденце Вінчестер з колекції Ресіденце Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.3 × 13 см |
| Вага | 17.91 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Residence Winchester |
| Колекція | Residence |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.6 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.VAG2010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Карниз |
| hsv(220,50,71) HEX: #5b79b5 RGB: 91, 121, 181 | RAL Design: 280 50 35 Sapphire Shimmer Blue (Сяючий Синій Сапфір)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(240,44,53) HEX: #4c4c87 RGB: 76, 76, 135 | RAL Design: 290 40 30 Rich Violet (Багатий Фіолетовий)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,46,76) HEX: #6995c2 RGB: 105, 149, 194 | RAL Design: 270 60 30 Eyeshadow Blue (Сині Тіні Для Вік)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 279 279 | |
| hsv(210,40,88) HEX: #87b4e0 RGB: 135, 180, 224 | RAL Design: 260 70 25 Pacific Blue (Тихоокеанський Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(204,33,88) HEX: #96c3e0 RGB: 150, 195, 224 | RAL Design: 250 80 20 Velvet Blue (Бархатисто-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(210,43,82) HEX: #77a4d1 RGB: 119, 164, 209 | RAL Design: 250 70 25 Meadow Blossom Blue (Синя Лугова Квітка)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(210,13,94) HEX: #d1e0f0 RGB: 209, 224, 240 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 2717 2717 | |
| hsv(220,55,65) HEX: #4b69a6 RGB: 75, 105, 166 | RAL Design: 270 50 30 Sage Blossom Blue (Синя Квітка Шавлії)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Карниз Cosmopolitan Torus Agapanthus 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester